Draudimas

Ar man tikrai reikalingas kelionių draudimas, kokia iš jo nauda, kada vertėtų apsidrausti keliaujant atostogauti, nuo ko jis mane apsaugo? Manau šie klausimai ne kartą sukosi ne vieno iš jūsų galvose? Taigi pasistengsime kuo išsamiau atsakyti, kuo yra naudingas kelionių draudimas?

Tikrai nedažnas ruošdamasis kelionei, skubėdamas susidėti daiktus į lagaminą, pagalvoja ir apie tykančius pavojus kelionėje. Tikrai neteigiame, kad kelionėse visuomet nutinka nelaimės, bet tokia rizika tikrai yra. Ir ištikus nelaimei kelionės metu, visos medicininės paslaugos, medikamentai tikrai neretam pateikia didesnes sąskaitas, nei įprastai.

Todėl patariame, kad besiruošdami į kelionę nepamirštumėte pasirūpinti ir kelionės draudimu.

Kodėl naudingas kelionių draudimas?
Apsidraudus medicinos išlaidų kelionėje draudimu, draudimo kompanija dirbdama 24/7 Jums užtikrina pagalbą visos kelionės metu. Patyrus negalavimus, traumas ar kitus sveikatos sutrikimus, kompensuojamos gydymo išlaidos. Taip pat jei dar apsidraudžiate asmens draudimu kelionėje, jums užtikrinama kompensacija, jei kelionės metu patiriate kūno sužalojimą, traumas, kitus nelaimingus atsitikimus.

Kaip elgtis atsitikus nelaimei?
Kelionės draudimo įvykiai ypatingi tuo, kad jie atsitinka užsienio valstybėse, kuriose galioja vietos įstatymai ir dažniausiai vartojama ne jūsųs gimtoji kalba. Tad sunegalavus, atsitikus rimtoms traumoms, praradus bagažą svarbu nedelsiant kreiptis į draudimo polise nurodyta medicinos pagalbos atstovą užsienyje. Dėl stacionaraus gydymo paslaugų reiktų kreiptis į valstybinei sveikatos apsaugos sitemai priklausančias įstaigas, o prieš gaunant paslaugas, informuoti apie tai medicinos pagalbos atstovą užsienyje (aišku jei tai įmanoma atsižvelgiant į sužalojimo rimtumą).

Medicinos išlaidų kelionėje draudimas

Būnant užsienyje neretai prireikia įvairių medicininių paslaugų. Medicininių išlaidų kelionėje draudimas padeda išvengti nenumatytų, o kartais neįkandamų išlaidų.

Šis draudimas suteikia tvirtą pagrindą suskaudus dančiui, prireikus pasinaudoti užsienio ligoninės paslaugomis ar net grįžti su medikų palyda į Lietuvą.

Atlyginama:

  • transportą iki gydymo įstaigos,
  • paskirtų medikamentų įsigijimą,
  • be suaugusiųjų priežiūros likusių vaikų parvežimą namo,
  • visą žalą, nesvarbu, kokioje įstaigoje – privačioje ar valstybinėje – buvo suteiktos paslaugos.

Papildomai siūlomas medicinos išlaidų draudimas Europos Sąjungoje – jis atlygina tik tas išlaidas, kurių nekompensuoja ligonių kasa. Tokiu atveju Jūsų draudimo įmoka bus net 30% mažesnė!

Nenumatytų aplinkybių kelionėje draudimas

Jei mėgstate keliones planuoti ir įsigyti iš anksto, daug sutaupote, bet tuo pačiu ir rizikuojate – galbūt kelionės teks atsisakyti dėl pasikeitusių aplinkybių. Jei turite neįvykusios ar nutrūkusios kelionės draudimą, Gjensedige draudimas atlygins Jūsų nuostolius. Grąžinama iki 90 proc. kelionės išlaidų, padengiamos Jūsų apmokėtas, bet nepanaudotos paslaugos, pavyzdžiui, nakvynes viešbutyje.

Nenumatytų aplinkybių kelionėje draudimas galioja:

  • iš anksto suplanuotai kelionei neįvykus dėl kelių eismo įvykio kelionės dieną ar ūmaus savo, vaikų, artimų giminaičių ar net kito kartu keliaujančio asmens sveikatos,
  • prasidėjusiai kelionei nutrūkus dėl ūmaus negalavimo arba artimų giminaičių netekties, padengiame Jūsų apmokėtas, bet nepanaudotas paslaugas – nakvynes viešbutyje.

Asmens civilinės atsakomybės draudimas

Asmens civilinės atsakomybės draudimas atlygina žalą tretiesiems asmenims, kai ką nors padarote netyčia kelionėje: sugadinate svetimą daiktą ar sužalojate žmogų. Tokia situacija gali susiklostyti slidinėjant ar važiuojant dviračiu. Apsidraudus žalą, kelionėje padarytą kitų asmenų sveikatai, gyvybei ar turtui, atlygina Gjensedige draudimas.

Apsidraudusiems užtikrinama:

  • žalos, kurią netyčia galite padaryti trečiojo asmens sveikatai, gyvybei ar turtu, padengimą,
  • užsienyje patenkus į eismo įvykį ir esant jo kaltininku, mes apmokame juristo paslaugas.

Asmens draudimas kelionėje

Jauskitės saugūs bet kokioje kelionėje. Asmens draudimas kelionėje užtikrina jums kompensaciją, jei kelionės metu patiriate kūno sužalojimą, traumas, kitus nelaimingus atsitikimus. Suteikiama parama ir finansinis saugumas Jums ir Jūsų artimiesiems netikėtose situacijose, kurių tikimybė poilsiaujant aktyviai ar keliaujant automobiliu labai padidėja.

Asmens draudimas kelionėje garantuoja:

  • jei kelionės metu susižalojate, Jums per trumpiausią įmanomą laiką išmokama draudimo sutartyje numatyta suma,
  • gyvybės netekties atveju Jūsų artimiesiems išmokama vienkartinė pasirinkta draudimo suma.

Kilus klausimams skambinkite tel.nr. +370 674 65480 arba rašykite info@gotourbaltics.lt